Menu
Η Kostoday & οι Επιχειρήσεις Σας Εύχονται Καλό Πάσχα
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
Ο Λάμπρος
Ο Λάμπρος
Νανού Donuts
Νανού Donuts
Expo-World
Expo-World
Travel Way by Panos
Travel Way by Panos
Κασίου Μιχάλης
Κασίου Μιχάλης
Videorama
Videorama
Eko - Μαρίνος
Eko - Μαρίνος
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Kosinfo
Kosinfo
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
Art & Commercial Studio
Art & Commercial Studio
Αλάσκα
Αλάσκα
Kosnet
Kosnet
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
EshopKos
EshopKos
Pergaminos Service
Pergaminos Service
ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ
ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Πρώτος στην Κω με 11 μονάδες διαφορά ο ΣΥΡΙΖΑ

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Πρώτος στην Κω με 11 μονάδες διαφορά ο ΣΥΡΙΖΑ
jumbo-banner

Τελικό αποτέλεσμα στο νησί της Κω. Πρώτος ο ΣΥΡΙΖΑ με διαφορά 11 μονάδων. 

Πιο συγκεκριμένα:

Εγγεγραμμένοι: 30223, Ψήφισαν 18100, Λευκά 155, Άκυρα 442

ΣΥΡΙΖΑ 6792 38,8%

ΝΔ       4880 27,88%

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 1035 5,91%

ΠΟΤΑΜΙ 892 5,1%

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 746 4,26%

ΑΛΛΟ 653 3,73%

ΚΚΕ 619 3,54%

ΚΙΔΗΣΟ 384 2,19%

ΤΕΛΕΙΑ 127 0,73%

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 100 0,57%

ΠΑΣΟΚ 1275 7,28%

Εκλογικό τμήμα 92ο (5ο ) Ασφενδιού

Εγγεγραμμένοι 644 , Ψήφισαν 327, Άκυρα 13, Λευκά 2, Έγκυρα 312
ΝΔ 93, ΣΥΡΙΖΑ 123, ΠΑΣΟΚ 26, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 12, ΚΚΕ 13, ΤΕΛΕΙΑ 2, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 5, ΛΑΟΣ 1, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 4, ΠΟΤΑΜΙ 16, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 3, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 2, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 12

Εκλογικό τμήμα 109 (1ο ) 1ο Γυμνάσιο Κω

Εγγεγραμένοι 653, Ψήφισαν 388, Άκυρα 11, Λευκά 3, 'Έγκυρα 374
ΝΔ 107, ΣΥΡΙΖΑ 147, ΠΑΣΟΚ 31, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 24, ΚΚΕ 15, ΤΕΛΕΙΑ 2, ΟΚΔΕ 1, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 7
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 5, ΠΟΤΑΜΙ 23, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 3, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 9

Εκλογικό τμήμα 110 (2ο) 1ο Γυμνάσιο Κω

Εγγεγραμμένοι 667, Ψήφισαν 396, Άκυρα 8, Λευκά 3, Έγκυρα 385
ΝΔ 107, ΣΥΡΙΖΑ 159, ΠΑΣΟΚ 16, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 23, ΚΚΕ 14, ΤΕΛΕΙΑ 6, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 6, ΛΑΟΣ 5
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 3, ΕΔΕΜ 2, ΠΟΤΑΜΙ 24, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 3, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 16

Εκλογικό τμήμα 111 (3ο ) -1ο Γυμνάσιο Κω
Εγγεγραμμένοι 722, Ψήφισαν 476, Άκυρα 8, Λευκά 2, Έγκυρα 466
ΝΔ 126, ΣΥΡΙΖΑ 171, ΠΑΣΟΚ 18, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 42, ΚΚΕ 7, ΤΕΛΕΙΑ 12, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 6, ΛΑΟΣ 7
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 13, ΕΔΕΜ 1, ΠΟΤΑΜΙ 27, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 5, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 30

Εκλογικό τμήμα 112 (4ο )-2ο Γυμνάσιο Κω

Εγγεγραμμένοι 628, Ψήφισαν 368, Άκυρα 3, Λευκά 4, Έγκυρα 361.
ΣΥΡΙΖΑ 109, ΝΔ 124, ΠΑΣΟΚ 23, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 23, ΠΟΤΑΜΙ 21, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 16
ΛΑΟΣ 3, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 6, ΚΚΕ 17, ΤΕΛΕΙΑ 5, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 8, ΕΔΕΜ 1, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 3, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 2

Εκλογικό τμήμα 113 (5ο) 2ο Γυμνάσιο Κω

Εγγεγραμένοι 636, Ψήφισαν 377, Άκυρα 8, Λευκά 2, Έγκυρα 367

ΝΔ 115, ΣΥΡΙΖΑ 149, ΠΑΣΟΚ 31, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 11, ΚΚΕ 7, ΤΕΛΕΙΑ 7, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 5, ΛΑΟΣ 3, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 5, ΠΟΤΑΜΙ 24, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 2, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 8

Σταυροδοσία:

ΝΔ Σ. Δράκος 2, Μ. Ιατρίδη 29, Καλαθιανάκης 7, Μ. Κόνσολας 36, Γ. Κρητικός 45, Γ. Παππάς 40, Β. Υψηλάντης 26

ΣΥΡΙΖΑ: Βαλατσού 10, Δ. Γάκης 28, Η. Καματερός 110, Χ. Κάσδαγλης 15, Κατσίβελη 30, Λουϊζίδης 3, Σαντορινιός 17

ΠΑΣΟΚ: Βουρεξάκη 2, Καλοπίτας 3, Κανταρζής 22, Κρεμαστινός 23, Χαροκόπος 1

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ: Αγγελόπουλος 2, Αμοργινού 2, Γαραντωνάκης 3, Σπυρίδης 4, Χριστοδούλου 2

ΚΚΕ: Μακρή 7, Σακελλαρίου 7

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ: Διακομανώλη 2, Χατζηστέργου 4

ΤΕΛΕΙΑ: Θεοδωροπούλου 5, Καστρουνής 2, Τρουμούχη 4

ΠΟΤΑΜΙ: Δαβίλλα 6, Κατσοτούρχης 5, Λιαγούρης 3, Μανουσάκης 4, Τσακίρη 3, Φωκά 1

ΛΑΟΣ: Ελευθεριάδης 3, Τσιριγωτάκης 2

Ένωση Κεντρώων: Μαλαβέτα 1, Μεντεσίδου 1, Σαβαίδου 2, Φιλιππίδης 2

Πράσινοι-ΔΗΜΑΡ: Κοκώνη 1, Μίχας 2

ΑΝΕΛ: Καμμένος 4, Αγγέλου 1, Κορφιάς 2, Παλαπουγιούκ 2

Εκλογικό Τμήμα 114

Εγγεγραμμένοι 698 , Ψήφισαν 349, Άκυρα 9, Λευκά 4, Έγκυρα 336

ΣΥΡΙΖΑ 153, ΝΔ 73, ΠΑΣΟΚ 25, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 12, ΚΚΕ 10, ΤΕΛΕΙΑ 05, ΟΓΔΕ 01, ΚΙΝΗΜΑ 07, ΛΑΟΣ 03, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 01, ΠΟΤΑΜΙ 26, ΔΗΜΑΡ 03, ΑΝΕΛ 17

Σταυροδοσία: 

ΝΔ Σ.Δράκος 2, Μ. Ιατρίδη 28, Καλαθιανάκης 1, Μ. Κόνσολας 22, Γ. Κρητικός 25, Γ. Παππάς 20, Β. Υφηλάντης 16

ΣΥΡΙΖΑ: Βαλατσού 20, Δ. Γάκης 25, Η. Καματερός 121, Χ. Κάσδαγλης 9, Μ. Κατσίβελη 20, Α. Λουϊζίδης 6, Ν. Σαντορινιός 13

ΠΑΣΟΚ: Βουρεξάκη 1, Καλοπίτας 1, Κανταρζής 23, Κρεμαστινός 9, Χαροκόπος 1

Χρυσή Αυγή: Αγγελόπουλος 2, Αμοργινού 4, Γαραντωνάκης 3, Λυμπεροπούλου 4, Σπυρίδης 4, Χριστοδούλου 2

ΚΚΕ: Μακρή 9, Πότσος 1, Σακελλαρίου 4, Χατζηγιάννη 1 , Χούλλης 1

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ : Χατζηστέργου 4, Χανιώτη 1, Ηρακλείδης 1

ΛΑΟΣ: Τσιριγωτάκης 2, Ελευθεριάδης 2

ΠΟΤΑΜΙ: Δαβίλλα 10, Κατσοτούρχης 3, Λιαγούρης 2, Μανουσάκη 9, Τσακίρη 7, Φωκκά 4

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ: Αγγέλου 10

ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ: Παλαμαριζής 1, Μίχας 1, Κοκώνη 1

Εκλογικό τμήμα 115 (7ο ) 1ο Ενιαίο Λύκειο Κω

Εγγεγραμένοι 654, Ψήφισαν 356, Άκυρα 14, Λευκά 2, 'Έγκυρα 340

ΝΔ 102, ΣΥΡΙΖΑ 136, ΠΑΣΟΚ 27, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 21, ΚΚΕ 14, ΤΕΛΕΙΑ 3, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 4, ΛΑΟΣ 2, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 3, ΕΔΕΜ 1, ΠΟΤΑΜΙ 17, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 1, ΑΝΕΛ 8

Εκλογικό τμήμα 116 (8ο)-1ο Ενιαίο Λύκειο

Εγγεγραμμένοι 637 , Ψήφισαν 350, Άκυρα 8, Λευκά 2, Έγκυρα 340

ΣΥΡΙΖΑ 132, ΝΔ 78, ΠΑΣΟΚ 26, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 24, ΠΟΤΑΜΙ 18, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 18, ΛΑΟΣ 7, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 9, ΚΚΕ 13, ΤΕΛΕΙΑ 3, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 5, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 2, ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 2, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 3.

Εκλογικό τμήμα 118 (10ο) -4ο Δημοτικό σχολείο
Εγγεγραμένοι 677, Ψήφισαν 407-Άκυρα 9, Λευκά 3, Έγκυρα 395
ΝΔ 124, ΣΥΡΙΖΑ 132, ΠΑΣΟΚ 19, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 32, ΚΚΕ 14, ΤΕΛΕΙΑ 4, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 12, ΛΑΟΣ 3, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 3, ΕΔΕΜ 1, ΠΟΤΑΜΙ 24, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 4, ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 5, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 17
 

Εκλογικό τμήμα 119 (11ο)-4ο Δημοτικό σχολείο Κω

Εγγεγραμένοι 635, Ψήφισαν 352, Άκυρα 4, Λευκά 4 Έγκυρα 344
ΝΔ 107, ΣΥΡΙΖΑ 127, ΠΑΣΟΚ 21, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 15, ΚΚΕ 16, ΤΕΛΕΙΑ 3, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 11, ΛΑΟΣ 1, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 4, ΠΟΤΑΜΙ 23, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 1, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 15

Εκλογικό τμήμα 120 (12ο )- 4ο δημοτικό σχολείο

Εγγεγραμμένοι 634. Ψήφισαν 402, Άκυρα 7, Λευκά 1, Έγκυρα 394
ΝΔ 126, ΣΥΡΙΖΑ 148, ΠΑΣΟΚ 13, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 18, ΚΚΕ 22, ΤΕΛΕΙΑ 6, ΟΚΔΕ 1, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 12, ΛΑΟΣ 3, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 5, ΠΟΤΑΜΙ 18, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 3, ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 2, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 5, ΑΝΕΛ 12

Εκλογικό τμήμα 121 (13ο) -2ο Ενιαίο Λύκειο

Εγγεγραμμένοι 638, Ψήφισαν 353, Άκυρα 10, Λευκά 0, Έγκυρα 343

ΝΔ 93, ΣΥΡΙΖΑ 147, ΠΑΣΟΚ 23, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 17, ΚΚΕ 14, ΤΕΛΕΙΑ 2, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 5, ΛΑΟΣ 4, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 7, ΠΟΤΑΜΙ 15, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 2, ΑΝΕΛ 14

Εκλογικό τμήμα 122 ( 14ο) -2ο Ενιαίο Λύκειο Κω
Εγγεγραμμένοι 628, ψήφισαν 368, Άκυρα 7, Λευκά 1 Έγκυρα 360
ΝΔ 94, ΣΥΡΙΖΑ 149, ΠΑΣΟΚ 18, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 34, ΚΚΕ 12, ΤΕΛΕΙΑ 6, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 6, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 3
ΕΔΕΜ 1, ΠΟΤΑΜΙ 20, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 1, ΑΝΕΛ 16

Εκλογικό Τμήμα 124

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ 640, ΑΚΥΡΑ 15, ΛΕΥΚΑ 1, ΨΗΦΙΣΑΝ 395, ΕΓΚΥΡΑ 379
ΣΥΡΙΖΑ 148, ΝΔ 105, ΠΑΣΟΚ 22, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 24, ΠΟΤΑΜΙ 35, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 11, ΛΑΟΣ 3, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 7, ΚΚΕ 10, ΤΕΛΕΙΑ 3, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 4, ΕΔΕΜ 1
ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΡΑ 4, ΟΚΔΕ 1

Εκλογικό τμήμα 125 (17ο)-3ο Δημοτικό σχολείο Κω
Εγγεγραμένοι 639, Ψήφισαν 377, Άκυρα 8, Λευκά 0, Έγκυρα 369
ΝΔ 105, ΣΥΡΙΖΑ 162, ΠΑΣΟΚ 16, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 22, ΚΚΕ 8, ΤΕΛΕΙΑ 4, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 2, ΛΑΟΣ 3
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 8, ΕΔΕΜ 3, ΠΟΤΑΜΙ 18, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 17
 
Εκλογικό τμήμα 126 (18ο) -3ο Δημοτικό σχολείο Κω
Εγγεγραμμένοι 647, Ψήφισαν 386, Άκυρα 23, Λευκά 3, Έγκυρα 359
ΝΔ 108, ΣΥΡΙΖΑ 129, ΠΑΣΟΚ 22, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 25, ΚΚΕ 10, ΤΕΛΕΙΑ 4, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 4, ΛΑΟΣ 5
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 4, ΕΔΕΜ 3, ΠΟΤΑΜΙ 17, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 6, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 22
 

Εκλογικό τμήμα 127 (19ο) -3ο Δημοτικό σχολείο

Εγγεγραμμένοι 665, Ψήφισαν 398, Άκυρα 16, Λευκά 2, Έγκυρα 380
ΝΔ 98, ΣΥΡΙΖΑ 166, ΠΑΣΟΚ 33, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 20, ΚΚΕ 9, ΤΕΛΕΙΑ 5, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 4, ΛΑΟΣ 2, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 6, ΠΟΤΑΜΙ 21, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 1, ΑΝΕΛ 14

Εκλογικό τμήμα 128 (20ο) -2ο Δημοτικό σχολείο

Εγγεγραμένοι 670, Ψήφισαν 431, Άκυρα 10, Λευκά 4, Έγκυρα 417
ΝΔ 146, ΣΥΡΙΖΑ 152, ΠΑΣΟΚ 12, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 23, ΚΚΕ 15, ΤΕΛΕΙΑ 3, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 6, ΛΑΟΣ 4, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 11, ΕΔΕΜ 2, ΠΟΤΑΜΙ 24, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 2, ΑΝΕΛ 16

Εκλογικό τμήμα 130 (22ο) –ΕΠΑΛ ΤΕΕ
Εγγεγραμένοι 696, Ψήφισαν 442, Άκυρα 16, Λευκά 5, Έγκυρα 421
ΝΔ 120, ΣΥΡΙΖΑ 162, ΠΑΣΟΚ 33, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 28, ΚΚΕ 11, ΤΕΛΕΙΑ 5, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 12, ΛΑΟΣ 2, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 6, ΠΟΤΑΜΙ 15, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 1, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 3, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 23
 
Εκλογικό τμήμα 132 (24ο )-ΕΠΑΛ (ΤΕΕ)
Εγγεγραμμένοι 690, Ψήφισαν 419, Άκυρα 8, Λευκά 1, Έγκυρα 410
ΝΔ 80, ΣΥΡΙΖΑ 150, ΠΑΣΟΚ 33, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 34, ΚΚΕ 11, ΤΕΛΕΙΑ 12, ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ 19, ΛΑΟΣ 4, ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 12, ΠΟΤΑΜΙ 35, ΑΝΤΑΡΣΥΑ 2, ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΔΗΜΑΡ 5, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 13
 

Εκλογικό τμήμα 134 (Δικαστικές φυλακές)

Άκυρα 2, Ψήφισαν 50, Άκυρα-Λευκά 2, Έγκυρα 48
ΝΔ 13, ΣΥΡΙΖΑ 13, ΠΑΣΟΚ 2, ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 10, ΛΑΟΣ 2, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 8

Σταυροδοσία:

ΝΔ Μ. Ιατρίδη 1 , Μ. Κόνσολας 4, Γ. Παππάς 6, Β. Υψηλάντης 2
ΣΥΡΙΖΑ: Μ. Βαλάτσου 6, Δ. Γάκης 4, Η. Καματερός 1, Χ. Κάσδαγλης 1 , Α. Λουϊζίδης 2, Ν. Σαντορινιός 1
ΠΑΣΟΚ: Δ. Κρεμαστινός1
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ: Μ. Αγγελόπουλος 4, Κ. Αμοργινού 2, Λυμπεροπούλου 2, Σπυρίδης 1, Χριστοδούλου 2.
ΛΑΟΣ : Λαμπριανίδης 1, Τσιριγωτάκης 2
Ανεξάρτητοι Έλληνες: Π . Καμμένο

Όλα τα στοιχεία είναι ανεπίσημα. Τα επίσημα αποτελέσματα αναρτώνται μετά από την έγκριση των Πρωτοδικείων στην επίσημη ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών.

eshopkos-small
pizzacon-small
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Προσθήκη σχολίου

H Kostoday.com δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο, καθώς θεωρούμε ότι ο κάθε αναγνώστης έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του, χωρίς να σημαίνει ότι αυτές εκφράζουν την ηλεκτρονική μας εφημερίδα. Σχόλια υβριστικά ή συκοφαντικά θα διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση. Παρακαλούμε πολύ προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια. Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

loading...
επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός