Με απόφαση του Περιφερειάρχη, Γιώργου Χατζημάρκου, η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής προβλήτας στη νησίδα Στρογγύλη, Δήμου Μεγίστης.

Το έργο “Κατασκευή Προβλήτας στη Νήσο Στρογγύλη” συνολικού προϋπολογισμού 120.000,00 ευρώ, αφορά στην κατασκευή προβλήτας, διαστάσεων 10,00μ x 4,50 μ, για την διευκόλυνση της πρόσβασης στο νησί.

Ο διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 5 Μαρτίου 2019 και ώρα 11:00 π.μ., με την αποσφράγιση των ηλεκτρονικών προσφορών στα γραφεία της Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων Δωδεκανήσου της Περιφέρειας, Πλατεία Ελευθερίας 1, στη Ρόδο.

Ο ηλεκτρονικός φάκελος προσφοράς των διαγωνιζομένων θα υποβληθεί μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ). Καταληκτική ημερομηνία για την ηλεκτρονική υποβολή των προσφορών είναι η Τετάρτη, 27 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11:00πμ.

Φορέας κατασκευής του έργου είναι η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Δωδεκανήσου. Η προθεσμία εκτέλεσης είναι 5 μήνες από την υπογραφή της σύμβασης με τον ανάδοχο.

Το έργο χρηματοδοτείται από πιστώσεις του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων Ν. Δωδεκανήσου, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου.

Το Γραφείο Τύπου

ΠΕΝΤΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΟΝ TOΠΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 2019

Μια ακόμη σημαντική διάκριση για την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου - Γαστρονομική Περιφέρεια της Ευρώπης 2019
 
 Την 3η θέση κατέλαβε  ο νεαρός σεφ από την Μύκονο Αντώνης Δημοβασίλης  κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού για την ανάδειξη του European Young Chef  2018 ,  που πραγματοποιήθηκε στο Galway της Ιρλανδίας στις 25 και 26 Νοεμβρίου 2018
 Στον διαγωνισμό πήραν μέρος φιναλίστ από τις Γαστρονομικές Περιφέρειες της Ευρώπης, παρουσιάζοντας  καινοτομίες  σε παραδοσιακά πιάτα από τις περιφέρειες τους.
 Την 1η θέση και τον τίτλο του Ευρωπαίου Νέου Σεφ για το 2018  κατέκτησε  o  Chef  Andreas Bjerring  από την Δανία  ,  την  2η θέση   κατέκτησε η   Chef  Andriuc Andra  από Ρουμανία  και  την 3η θέση ο Chef  Αντώνης Δημοβασίλης από την Μύκονο.
 Η συμμετοχή του Αντώνη Δημοβασίλη  στον διαγωνισμό  «European Young Chef  2018»  πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, σε συνεργασία με τη Λέσχη Αρχιμαγείρων Δωδεκανήσου και Κυκλάδων, στρατηγικό εταίρο της ΠΝΑΙ στον δρόμο για την απόκτηση του τίτλου της Γαστρονομικής Περιφέρειας της Ευρώπης 2019.
Ο Αντώνης Δημοβασίλης, εργάζεται στο SantAnna Luxury Beach Club Restaurant στην Μύκονο με την κατεύθυνση του excecutive  chef  Άκη Αμυρά και την επίβλεψη του master  chef  Χρήστου Αθανασιάδη έκλεψε τις εντυπώσεις με τις γαστρονομικές του ικανότητες με το πιάτο του «Αρχέγονον»  (Σφυρίδα με πουρέ τοπιναμπούρ και σούπα κακαβιάς).
Οι νεαροί φιναλίστ παρουσίασαν  τις καινοτομίες τους σε παραδοσιακά πιάτα της πατρίδας τους και διαγωνίστηκαν  για τον τίτλο του Ευρωπαίου Νέου Σεφ 2018.     
Την Κυριακή 25 Νοεμβρίου παρουσιάστηκε  το παραδοσιακό πιάτο των διαγωνιζομένων και την Δευτέρα 26 Νοεμβρίου πραγματοποιήθηκε  η διαγωνιστική διαδικασία, κατά την οποία έπρεπε οι σεφ να παρουσιάσουν στην κριτική επιτροπή το ίδιο πιάτο αλλά με νέα καινοτόμα προσέγγιση, διατηρώντας την ίδια ακριβώς γεύση.
 
Να υπενθυμίσουμε ότι  o  Αντώνης Δημοβασίλης  είναι ο φιναλίστ που προέκυψε από τον τελικό διαγωνισμό στην Σύρο στις 22 Σεπτεμβρίου 2018, παρουσία της Πρέσβειρας της Γαστρονομικής Περιφέρειας της Ευρώπης – Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου 2019 Αργυρώς Μπαρμπαρίγου και του Προέδρου της Λέσχης Αρχιμαγείρων Δωδεκανήσου Νίκου Χριστοφόρου.
Αξίζει να σημειωθεί ότι είχαν προηγηθεί ημιτελικοί διαγωνισμοί σε Ρόδο, Κω, Μύκονο και Νάξο στους οποίους συμμετείχαν πολύ αξιόλογοι νέοι σεφ της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου.
Ο Περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου κ. Γιώργος Χατζημάρκος δήλωσε σχετικά:
"Είμαστε πολύ περήφανοι που η νέα γενιά του Νοτίου Αιγαίου συνεχώς αποδεικνύει πως στοχεύει ψηλά. Στη ζωή είναι σημαντικό να θέτουμε στόχους και να τους υπηρετούμε, εργαζόμενοι σκληρά προς αυτήν την κατεύθυνση. Θέλω να συγχαρώ τον Αντώνη Δημοβασίλη που εκπροσώπησε επάξια τα νησιά μας και διακρίθηκε μέσα στην πρώτη τριάδα, ανάμεσα σε ταλαντούχους εκπροσώπους των έτερων γαστρονομικών περιφερειών της Ευρώπης. Η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου συνεχίζει να προβάλει τα νησιά μας ως παγκόσμιους τουριστικού προορισμούς και μέσα από τον γαστρονομικό της πλούτο και σε αυτήν την προσπάθεια χρειάζεται δίπλα της ανθρώπους με αγάπη για τη δουλειά τους όπως ο Αντώνης Δημοβασίλης."
Η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, με όπλα τα ισχυρά συγκριτικά  πλεονεκτήματα των νησιών μας και τις εντυπωσιακές επιδόσεις των νεαρών σεφ που την εκπροσωπούν στο European Young Chef Award, διεκδίκησε και πέτυχε ο διεθνής γαστρονομικός διαγωνισμός το 2019, χρονιά που υπηρετεί και τον Τίτλο της Γαστρονομικής Περιφέρειας της Ευρώπης  να διεξαχθεί στο Νότιο Αιγαίο.
 

 

 

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 12ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για το νομό Δωδεκανήσου. 

Ο διαγωνισμός είχε διεξαχθεί στις 9/3/2018 στα Δημοτικά σχολεία του νομού και συμμετείχαν σε αυτόν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και ΣΤ’ τάξης.

Αναλυτικά με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ        ΤΜΗΜΑ    ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         Ε          5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ          ΣΤ          3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ              Ε          1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    Ε          ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            Ε          1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ    Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΣΤ    2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΣΤ    3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ           ΣΤ    4ου ΚΩ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ    Ε    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΑΒΡΙΗΛ    Ε    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         ΣΤ    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΚΑΛΗ              ΣΤ    ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΣΤ    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    Ε    ΜΑΣΑΡΩΝ
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ        ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    Ε    ΠΥΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΣΤ    ΠΥΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ        ΣΤ    ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΕΛΙΤΣΚΟΦΣΚΙ ΑΝΝΑ    ΣΤ    5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΣΤ    2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    Ε    Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΝΑΣΟΣ        ΣΤ    Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ    Ε    2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ    Ε    ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ        Ε    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΣΤ    7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ        ΣΤ    ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    Ε    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-
ΙΩΣΗΦΙΝΑ            Ε    ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΣΤ    11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    Ε    ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Ε    2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΑΒΑΪΣΕ ΣΕΜΕΛΗ        ΣΤ    ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Ε    ΚΑΣΟΥ
ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΣΤ    5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤ    2ου ΚΩ
ΓΚΥΛΜΕΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΣΤ    ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΓΛΥΚΟΚΑΛΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ    Ε    5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ        ΣΤ    3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΑΝΑΗ ΚΑΡΑΒΙΑ        Ε    3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΣΤ    ΕΜΠΩΝΑ
ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ    ΣΤ    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ        Ε    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΔΙΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ        ΣΤ    2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΣΤ    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    Ε    2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        ΣΤ    ΠΥΛΙΟΥ
ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ        ΣΤ    ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ        ΣΤ    ΠΥΛΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    Ε    ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΖΑΚΟ ΕΛΕΝΗ        ΣΤ    ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ-ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΖΙΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ    Ε    ΕΜΠΩΝΑ
ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΣΤ    4ου ΚΩ
ΖΩΤΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ        Ε    4ου ΚΩ

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    Ε    ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-
ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΣΤ    11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ        Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΘΙ-ΚΙΕΟΥ-ΑΝ ΛΑΜ        Ε    2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΣΤ    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΑΤΡΙΔΗ ΣΤΕΡΓΙΑ        Ε    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΣΤ    ΚΑΣΟΥ

ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΣΤ    14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    Ε    ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Ε    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ    ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ    ΣΤ    6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΓΑΠΗ        Ε    ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΣΤ    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΑΘΩΜΑ ΙΟΥΛΙΑ        ΣΤ    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ    ΣΤ    2ου ΚΩ
ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΣΤ    ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ        Ε    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΤΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ        ΣΤ    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ        Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤ    1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΛΙΝΤΑ        Ε    4ου ΚΩ
ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ    Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΣΤ    1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ    ΣΤ    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΕΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        Ε    6ου ΚΩ
ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΣΤ    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ            Ε    5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑ ΧΟΤΖΑΙ        ΣΤ    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΧΡΥΣΗ        Ε    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ        Ε    1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ    Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΣΤ    ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ        Ε    1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        ΣΤ    3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΤΖΑΟΓΛΑΝ ΣΕΝΤΑ        Ε    6ου ΚΩ
ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    Ε    ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΓΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ        Ε    3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΒΑ        ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ        ΣΤ    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ            Ε    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΥΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΝΙΚΗ        ΣΤ    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    Ε    1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        ΣΤ    ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ        Ε    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ        ΣΤ    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΣΤ    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ        ΣΤ    2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Ε    ΦΑΝΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ        ΣΤ    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Ε    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    Ε    ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΩΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    ΣΤ    ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΣΤ    ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΛΑΜΑΡΗ ΑΡΤΕΜΗΣ        ΣΤ    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΛΕΣΙ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΖΕΝΕΠΕ    Ε    14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΓΙΑ        Ε    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    Ε    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΘΑΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ        Ε    ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΛΙΝ ΧΟΝΓΚ ΓΙΟΥΝ        Ε    2ου ΚΩ
ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Ε    ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΛΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        ΣΤ    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΣΤ    1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ        Ε    2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΪΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ    Ε    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ        Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ        Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΣΤ    ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ        ΣΤ    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ    ΣΤ    ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ        Ε    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    Ε    7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ        ΣΤ    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΣΤ    ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΜΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ        ΣΤ    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ        Ε    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ        ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΜΟ ΚΑΛΑΡΑ        ΣΤ    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    ΣΤ    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ    Ε    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΝΙΚΗ        ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΠΕΤΡΑΝΤΑ    Ε    ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ    Ε    6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ        Ε    2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ        Ε    1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΡΑΧΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ    Ε    ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    ΣΤ    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Ε    1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ        ΣΤ    2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ    ΣΤ    Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΣΤ    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΙΚΟΥ ΚΛΕΝΑΡΝΤ        Ε    1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ        ΣΤ    5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΤ    3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
-ΙΟΡΔΑΝΗΣ        Ε    14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΣΤ    2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΑΔΑΜ        Ε    ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ        Ε    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    Ε    ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ        ΣΤ    17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΣΤ    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ    Ε    ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ    Ε    2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ    Ε    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΣΤ    ΦΑΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    Ε    ΠΥΛΙΟΥ
ΠΑΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ    ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΡΟΙΚΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ    ΣΤ    2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ        Ε    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΜΙΡ        ΣΤ    6ου ΚΩ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΤ    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ        ΣΤ    ΜΑΣΑΡΩΝ
ΠΑΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        Ε    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ        ΣΤ    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ        Ε    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΛΛΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ        Ε    1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Ε    Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ        ΣΤ    1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        Ε    ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ        Ε    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        Ε    ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΩΝΙΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ        ΣΤ    ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΡΓΙΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ        Ε    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ    Ε    17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ ΜΙΚΑΕΛΑ    Ε    11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ        ΣΤ    1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ        ΣΤ    ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΡΑΣΑ ΛΟΡΙΑΝ        ΣΤ    ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΡΕΝΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
ΤΣΑΜΠΙΚΑ            ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΗΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        Ε    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΡΟΤΣΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ        ΣΤ    2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ    ΣΤ    ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΙΡΗ        ΣΤ    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ        ΣΤ    14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΙΜΑΙ ΟΔΥΣΣΕΑΣ        Ε    ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Ε    Iδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ        Ε    2ου ΚΩ
ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ    Ε    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ        Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΟΥΦΕΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΣΤ    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    ΣΤ    2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    ΣΤ    ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ    Ε    2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ        ΣΤ    3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ        Ε    14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΝΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ        Ε    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ        Ε    1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        Ε    ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΣΧΟΥΡΜΑΝ ΔΟΥΡΑΚΑ    ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    Ε    ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Ε    2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΣΤ    11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΟΜΑΝΙ ΓΙΩΡΓΟΣ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ    ΣΤ    ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΗ ΝΤΑΝΙΕΛ    Ε    2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Ε    3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Ε    ΠΥΛΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ    ΣΤ    2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΝΙ ΛΑΟΥΡΑ        ΣΤ    ΠΥΛΙΟΥ
ΤΣΑΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ        ΣΤ    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΟ        Ε    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ΣΤ    5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΙΝΤΣΙΝΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ    Ε    1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΙΡΙΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΣΤ    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ    Ε    2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΤ    ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΦΑΜΗΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ        Ε    1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Ε    1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΦΡΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ    Ε    1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΦΤΑΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        Ε    1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ        Ε    Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ        Ε    ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ    ΣΤ    ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ    ΣΤ    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ    ΣΤ    6ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΜΑΡΙΑ    ΣΤ    2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΣΤ    18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΣΤ    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΤ    12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Ε    15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    Ε    2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΨΥΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ        Ε    8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει θερμά όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται ανάλογες επιτυχίες στο μέλλον.

Μεγάλο διαγωνισμό για ηλεκτρονική καταγραφή, αποπαρασίτωση, εμβολιασμό και στείρωση των αδέσποτων ζώων προκήρυξε ο Δήμος Μυκόνου.
Στα πλαίσια του προγράμματος διαχείρισης και φροντίδας των αδέσποτων ζώων, που καθιέρωσε η Δημοτική Αρχή Μυκόνου προχωρά στον ετήσιο διαγωνισμό για παροχή κτηνιατρικών υπηρεσιών, οι οποίες θα έχουν ολοκληρωθεί έως το τέλος του 2018 και καλύπτονται εξ ολοκλήρου από δημοτικούς πόρους.
Στόχος είναι η προστασία των ίδιων των ζώων, αλλά και η εξομάλυνση της συμπεριφοράς τους, προκειμένου να διασφαλίζεται και η σωματική ακεραιότητα των κατοίκων και επισκεπτών της Μυκόνου.
Η Δημοτική Αρχή Μυκόνου πιστή στο ρητό «Δείκτης πολιτισμού μιας πόλης είναι το πώς αντιμετωπίζει τις άλλες μορφές ζωής», διαθέτει σημαντικούς ανθρώπινους και οικονομικούς πόρους, προκειμένου να αντιμετωπιστεί άμεσα και αποτελεσματικά το ζήτημα των αδέσποτων ζώων.

 

 

eshopkos-foot kalymnosinfo-foot kalymnosinfo-foot nisyrosinfo-footer lerosinfo-footer mykonos-footer santorini-footer kosinfo-foot expo-foot