Menu
Σύλληψη 30χρονου ημεδαπού για απόπειρα κλοπής στην Κω

Σύλληψη 30χρονου ημεδαπού…

Σύλληψη ημεδαπού γ...

Ραγδαίες εξελίξεις στο Mega! Πωλήθηκε και επίσημα στον Μαρινάκη

Ραγδαίες εξελίξεις στο Me…

Την απόκτηση του 22,...

Αυτοψία Τσίπρα πάνω από τα καμένα – Επίσκεψη στους πυροσβέστες: Εκφράζουμε τη βαθιά μας ευγνωμοσύνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία Τσίπρα πάνω από τ…

Με ελικόπτερο και ...

«Για Γέλια Και Για Κλάματα» την Κυριακή 20 Αυγούστου στο Ζηπάρι

«Για Γέλια Και Για Κλάματ…

Στο πλαίσιο των Πολι...

Τα τρία ελληνικά πανεπιστήμια που βρίσκονται στη λίστα με τα 500 καλύτερα στον κόσμο

Τα τρία ελληνικά πανεπιστ…

Τρία ελληνικά πανεπι...

ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟΥ

ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΠΡΟΓ…

Για την κατάρτιση ...

Ο #No1 DJ της Ελλάδας, ο Michael Tsaousopoulos και Kiko Navarro, στο stage του Mylos Beach Bar !

Ο #No1 DJ της Ελλάδας, ο …

Με το φανατικό κοινό...

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ποζάρει με μπικίνι και σαρώνει στο Instagram!

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ποζάρε…

Δείτε τη νέα φωτογ...

Κι όμως: Γιατί η Μενεγάκη έφυγε από τα εξώφυλλα των περιοδικών

Κι όμως: Γιατί η Μενεγάκη…

Επί δέκα και πλέον...

Μπουφόν, Μέσι και Ρονάλντο υποψήφιοι για το βραβείο του κορυφαίου της χρονιάς

Μπουφόν, Μέσι και Ρονάλντ…

Οι Τζιανλουίτζι Μπ...

Δ.Ο.Π.Α.Β.Σ. Κω: Ματαίωση εκδηλώσεων μετά από εισήγηση των αρμόδιων φορέων

Δ.Ο.Π.Α.Β.Σ. Κω: Ματαίωση…

Στο πλαίσιο των πο...

Υστέρηση 663 εκατ. ευρώ στα έσοδα τον Ιούλιο, φέρνουν πιέσεις για νέα μέτρα

Υστέρηση 663 εκατ. ευρώ σ…

Κάθετη πτώση σημεί...

Prev Next

Το πρόγραμμα του Ιπποκράτη στην Α1 γυναικών

Το πρόγραμμα του Ιπποκράτη στην Α1 γυναικών
jumbo-banner

Μία μέρα νωρίτερα και συγκεκριμένα το Σάββατο 10 Οκτωβρίου πρόκειται να διεξαχθεί τελικά το παιχνίδι της πρεμιέρας ανάμεσα στον Ιπποκράτη Κω και τον Π.Α.Ο.Κ. για την Α1 Γυναικών. Μάλιστα η αυλαία της σεζόν θα ανοίξει από την Κω αλλά και από τον «τάφο του Ινδού» με το ντέρμπι Παναθηναϊκός- Πρωτέας Βούλας.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(10/10):

Δ.Κ.Γ. Κω (16:00): Ιπποκράτης Κω- Π.Α.Ο.Κ.

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Πρωτέας Βούλας

ΚΥΡΙΑΚΗ(11/10):

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Ολυμπιακός

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Γ.Σ. Κρόνος

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Αθηναϊκός

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(17/10):

Άγιος Δημήτριος (19:00): Γ.Σ. Κρόνος- Παναθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ(18/10):

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γ. Γεννηματάς (12:00): Πρωτέας Βούλας- Ιπποκράτης Κω

Εργάνη (13:00): Αθηναϊκός- Νίκη Λευκάδας

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Άρης Πετρούπολης

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(24/10):

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός

Γ. Γεννηματάς (17:00): Πρωτέας Βούλας- Γ.Σ. Κρόνος

ΚΥΡΙΑΚΗ(25/10):

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Π.Α.Ο.Κ.

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Αθηναϊκός

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Ιπποκράτης Κω

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(31/10):

Γλυφάδα (15:00): Τερψιθέα Γλυφάδας- Πρωτέας Βούλας

Εργάνη (16:00): Αθηναϊκός- Παναθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ(01/11):

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Άρης Πετρούπολης

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Νίκη Λευκάδας

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Γ.Σ. Κρόνος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(07/11):

Γ. Γεννηματάς (17:00): Πρωτέας Βούλας- Ολυμπιακός

Άγιος Δημήτριος (19:00): Γ.Σ. Κρόνος- Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ(08/11):

Πετρούπολη (12:00): Άρης Πετρούπολης- Ιπποκράτης Κω

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Τερψιθέα Γλυφάδας

Α. Νικολαΐδης (14:00): Παναθηναϊκός- Π.Α.Ο.Κ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(14/11):

Εργάνη (16:00): Αθηναϊκός- Ολυμπιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ(15/11):

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Παναθηναϊκός

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Γ.Σ. Κρόνος

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Πρωτέας Βούλας

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Άρης Πετρούπολης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(28/11):

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γ. Γεννηματάς (17:00): Πρωτέας Βούλας- Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ(29/11):

Άγιος Δημήτριος (12:00): Γ.Σ. Κρόνος- Ιπποκράτης Κω

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Π.Α.Ο.Κ.

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Νίκη Λευκάδας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ(06/12):

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Ολυμπιακός

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Αθηναϊκός

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Παναθηναϊκός

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Πρωτέας Βούλας

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Γ.Σ. Κρόνος

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(12/12):

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Άρης Πετρούπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ(13/12):

Εργάνη (13:00): Αθηναϊκός- Ιπποκράτης Κω

Γ. Γεννηματάς (14:00): Πρωτέας Βούλας- Π.Α.Ο.Κ.

Άγιος Δημήτριος (14:00): Γ.Σ. Κρόνος- Νίκη Λευκάδας

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Τερψιθέα Γλυφάδας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(09/01):

Εργάνη (16:00): Αθηναϊκός- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γ. Γεννηματάς (17:00): Πρωτέας Βούλας- Παναθηναϊκός

Άγιος Δημήτριος (19:00): Γ.Σ. Κρόνος- Άρης Πετρούπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ(10/01):

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Ιπποκράτης Κω

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Νίκη Λευκάδας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(16/01):

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Γ.Σ. Κρόνος

ΚΥΡΙΑΚΗ(17/01):

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Πρωτέας Βούλας

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Αθηναϊκός

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Ολυμπιακός

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Π.Α.Ο.Κ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(23/01):

Εργάνη (16:00): Αθηναϊκός- Άρης Πετρούπολης

Άγιος Δημήτριος (19:00): Γ.Σ. Κρόνος- Πρωτέας Βούλας

ΚΥΡΙΑΚΗ(24/01):

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Νίκη Λευκάδας

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Παναθηναϊκός

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(30/01):

Α. Νικολαΐδης (16:00): Παναθηναϊκός- Αθηναϊκός

Γ. Γεννηματάς (17:00): Πρωτέας Βούλας- Τερψιθέα Γλυφάδας

Άγιος Δημήτριος (19:00): Γ.Σ. Κρόνος- Ολυμπιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ(31/01):

Λευκάδα (12:00): Νίκη Λευκάδας- Ιπποκράτης Κω

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πέτρούπολης- Π.Α.Ο.Κ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(06/02):

Γλυφάδα (15:00): Ολυμπιακός- Πρωτέας Βούλας

Εργάνη (16:00): Αθηναϊκός- Γ.Σ. Κρόνος

ΚΥΡΙΑΚΗ(07/02):

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Παναθηναϊκός

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Άρης Πετρούπολης

Γλυφάδα (14:30): Τερψιθέα Γλυφάδας- Νίκη Λευκάδας

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ(14/02):

Α. Νικολαΐδης (12:00): Παναθηναϊκός- Ιπποκράτης Κω

Γ. Γεννηματάς (12:00): Πρωτέας Βούλας- Νίκη Λευκάδας

Άγιος Δημήτριος (14:00): Γ.Σ. Κρόνος- Π.Α.Ο.Κ.

Πετρούπολη (14:30): Άρης Πετρούπολης- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γλυφάδα (14:30): Ολυμπιακός- Αθηναϊκός

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ(28/02):

Γλυφάδα (12:00): Τερψιθέα Γλυφάδας- Παναθηναϊκός

Λευκάδα (12:00): Νίκη Λευκάδας- Άρης Πετρούπολης

Εργάνη (12:00): Αθηναϊκός- Πρωτέας Βούλας

Κως (12:00): Ιπποκράτης Κω- Γ.Σ. Κρόνος

Π.Α.Ο.Κ. (12:00): Π.Α.Ο.Κ.- Ολυμπιακός

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ(06/03):

Α. Νικολαΐδης (12:00): Παναθηναϊκός- Νίκη Λευκάδας

Γ. Γεννηματάς (12:00): Πρωτέας Βούλας- Άρης Πετρούπολης

Άγιος Δημήτριος (12:00): Γ.Σ. Κρόνος- Τερψιθέα Γλυφάδας

Γλυφάδα (12:00): Ολυμπιακός- Ιπποκράτης Κω

Εργάνη (12:00): Αθηναϊκός- Π.Α.Ο.Κ.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ(12/03):

Πετρούπολη (14:00): Άρης Πετρούπολης- Παναθηναϊκός

Π.Α.Ο.Κ. (14:00): Π.Α.Ο.Κ.- Πρωτέας Βούλας

Λευκάδα (14:00): Νίκη Λευκάδας- Γ.Σ. Κρόνος

Γλυφάδα (14:00): Τερψιθέα Γλυφάδας- Ολυμπιακός

Κως (14:00): Ιπποκράτης Κω- Αθηναϊκός

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Προσθήκη σχολίου

loading...
επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός