Menu
Στην Κω τη Δευτέρα ο διοικητής Δημοσίων Εσόδων κ. Πιτσιλής

Στην Κω τη Δευτέρα ο διοι…

Την Κω θα επισκεφθ...

«Για Γέλια Και Για Κλάματα» στην Κέφαλο στις 22/08

«Για Γέλια Και Για Κλάματ…

Στο πλαίσιο των Πο...

Συλλεκτικό δίευρο για τα 70 χρόνια της Ενσωμάτωσης

Συλλεκτικό δίευρο για τα …

Τα σχέδια του Υπου...

Πόπη Παπαχρήστου: Ένα οφειλόμενο μεγάλο ευχαριστώ στον Μανώλη Φρουζάκη

Πόπη Παπαχρήστου: Ένα οφε…

Συμπληρώθηκαν κοντά ...

Γεωπονικές παρεμβάσεις πραγματοποιούνται στα γήπεδα της Κω(βίντεο)

Γεωπονικές παρεμβάσεις πρ…

Γεωπονικές παρεμβάσε...

PlayStation 4: Αυτά είναι τα νέα χαρακτηριστικά του firmware update 5.0

PlayStation 4: Αυτά είναι…

Μια πρόσφατη διαρρ...

Ποιοι ετοιμάζουν βαλίτσες και γιατί κάποιοι θα κοπούν από το νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1;

Ποιοι ετοιμάζουν βαλίτσες…

Στην τελική ευθεία...

Η ευχάριστη είδηση του καλοκαιριού! Επιστρέφει το «Κάτω Παρτάλι»

Η ευχάριστη είδηση του κα…

Επιστρέφει το «Κάτ...

Αυτός είναι ο Λαρισαίος ηθοποιός που θα πρωταγωνιστήσει στο «Mission Impossible» με τον Τομ Κρουζ

Αυτός είναι ο Λαρισαίος η…

Ένας Λαρισαίος ηθο...

Μετά την Ισπανία διώχνουν τουρίστες σε Βενετία, Κροατία, Σκωτία -Στη Φλωρεντία τους καταβρέχουν [εικόνες]

Μετά την Ισπανία διώχνουν…

«Δεν είστε ευπρόσδεκ...

Μ. Βαμβακούση: "Τελικά η Κως για μια ακόμη φορά βγήκε νικήτρια....... "

Μ. Βαμβακούση: "Τελι…

Με τον δικό της μο...

Prev Next

Το πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. από 4/02 έως 10/02

Το πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. από 4/02 έως 10/02
jumbo-banner
Ακόμη ένα σαββατοκύριακο γεμάτο μπάσκετ περιλαμβάνει το νέο πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου με παιχνίδι που έχουν μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον!

Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου από 4 έως 10 Φεβρουαρίου 2016. Συνολικά ορίστηκαν 15 αναμετρήσεις για τους άνδρες, τους έφηβους, τις νεανίδες, τους παίδες, τους παμπαίδες και τις παγκορασίδες. Στο πρόγραμμα ξεχωρίζουν τα παιχνίδια Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου (άνδρες), και Γ.Α.Σ.  Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (έφηβοι)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.

ΠΕΜΠΤΗ(04/02):
Δ.Κ.Γ. Κω (14:30): Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000 (ΠΚ)

ΣΑΒΒΑΤΟ(06/02):
Καρδάμαινα (12:00): Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου (Ν)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (12:30): Πανιώνιος Λέρου- Ιπποκράτης Κω (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Ν)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου (Α)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (14:00): Κολοσσός Ρόδου- Ελπίδα Πεταλούδων (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Ε)

ΚΥΡΙΑΚΗ(07/02):
Δ.Κ.Γ. Λέρου (12:30): Πανιώνιος Λέρου- Καλυμνιακός (Π)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (Π)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου (Π)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Α.Ε. Δικαίου- Αίολος Κεφάλου (Α)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΠ)
Κ.Γ. Κρεμαστής (19:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Άγιοι Θεόδωροι (Π)
Κ.Γ. Διαγόρα (20:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου (Ν)

ΤΕΤΑΡΤΗ(10/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (20:00): Καλυμνιακός- Ε.Α. Καλύμνου (Α)

12sports.gr
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Προσθήκη σχολίου

loading...
επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός