Menu
Η Kostoday & οι Επιχειρήσεις Σας Εύχονται Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος
BP ΤΟΥΛΑΝΤΑ Ο.Ε.
BP ΤΟΥΛΑΝΤΑ Ο.Ε.
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
ARGO - ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ARGO - ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Οπτικά Vision
Οπτικά Vision
Eko - Μαρίνος
Eko - Μαρίνος
Μπαλαλής
Μπαλαλής
Travel Way by Panos
Travel Way by Panos
Nikos Gold
Nikos Gold
Expo-World
Expo-World
Ο Λάμπρος
Ο Λάμπρος
Κασίου Μιχάλης
Κασίου Μιχάλης
Radio Πρώτο
Radio Πρώτο
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Κυριακού Group - Κυριακού Απόστολος
Κυριακού Group - Κυριακού Απόστολος
Σεγραίδος Δομική
Σεγραίδος Δομική
Μιαούλης Αντώνης | Φανοποιείο - Βαφές
Μιαούλης Αντώνης | Φανοποιείο - Βαφές
Γρηγοριάδης Ηλίας
Γρηγοριάδης Ηλίας
Art & Commercial Studio
Art & Commercial Studio
Κρεοπωλείο Ζαχάρης
Κρεοπωλείο Ζαχάρης
Αλάσκα
Αλάσκα
Η Λίμνη Αρτοποιείο
Η Λίμνη Αρτοποιείο
Γρηγοριάδης Νικόλαος
Γρηγοριάδης Νικόλαος
TAXI ΚΩΣ
TAXI ΚΩΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Νανού Donuts
Νανού Donuts
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ
ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ - HONDA
ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ - HONDA
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΥΚΑΣ
ΚΑΥΚΑΣ
ΦΥΛΛΟ...ΣΟΦΙΕΣ
ΦΥΛΛΟ...ΣΟΦΙΕΣ
ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
AUTO ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
AUTO ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
PERGAMINOS SERVICE
PERGAMINOS SERVICE
Videorama
Videorama
Kosinfo
Kosinfo
Kosnet
Kosnet
EshopKos
EshopKos

ΜΕ 108 ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ Ο Γ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΜΕ 108 ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ Ο Γ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
jumbo-banner

Τον συνδυασμό του με 108 υποψηφίους κατέθεσε στο πρωτοδικείο ο κ. Γ. Κυρίτσης, συνοδευόμενος από τους υποψηφίους του και από τον κ. Μυλωνά.
 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙΚυρίτσης Γεώργιος του Ιωάννη
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥ
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)1. Δρόσος Δημήτριος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
2. Ζωίδης Μιλτιάδης του Μικέ (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
3. Θύμιου Βιολέτα του Λευτέρη (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
4. Καραθωμάς Κωσταντίνος του Ασυλάνη (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
5. Κιαπόκα Καλλιόπη του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
6. Κιάρης Μηνάς του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
7. Μαλαχία Καλλιόπη του Μιχαήλ-Κλεάνθη(Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
8. Πάχος Θεόδωρος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
9. Σαρούκος Στέργος του Σπύρου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
10. Τριανταφυλλοπούλου Δήμητρα του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
11. Χατζηδημητρίου Ιωάννης του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)
12. Χατζηκαλύμνιος Μιχαήλ του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Δικαίου)ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)1. Δραμουντανή Ανθούλα του Σεβαστιανού (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
2. Δραμουντανής Νεκτάριος του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
3. Ζερβός Εμμανουήλ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
4. Κοκαλάκης Γεώργιος του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
5. Κουζούκας Αθανάσιος του Διαμαντή (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
6. Κρητικός Αντώνιος του Σεβαστού (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
7. Κρητικός Ιωάννης του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
8. Λοίζος Σταμάτιος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
9. Μυλωνάς Νικόλαος του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
10. Ντινώρης Εμμανουήλ του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
11. Παπαχρήστου Ευτέρπη του Γρηγορίου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
12. Πέτρου Κυριάκος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
13. Πιστικάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
14. Σαντής Κωνσταντίνος του Θεμιστοκλή (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
15. Τοροσιάν Ελβίρα του Ζάλιος (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
16. Φραζής Νικόλαος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
17. Χανδακάρος Χαράλαμπος του Σάββα (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)
18. Χατζηδημητρίου Εμμανουήλ του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειδών)ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΩ
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)1. Αγαπόπουλος Αχιλλέας του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
2. Αλαβέρας Παναγιώτης (Πάνος) του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
3. Γερακιός Σακελλάριος (Σάκης) του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
4. Γερασκλής Δαυίδ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
5. Γιάχου Δήμητρα του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
6. Γρηγοριάδη - Παντελίκιζη Βασιλεία (Βάσω) του Κίμωνα (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
7. Δρόσου – Πασσανικολάκη Διονυσία του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
8. Ζαμάγιας Κωνσταντίνος του Φραγκούλη (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
9. Θαλασσινός Ιωάννης του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
10. Καλλούδης Δαυίδ του Πέτρου (Τσίκης) (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
11. Καλυμνιού Αικατερίνη του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
12. Κανταρζής Νικόλαος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
13. Καραϊσκος Αλέξανδρος του Σάββα (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
14. Κασιώτη – Βοναπάρτη Ειρήνη του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
15. Κουκούλας Θεμιστοκλής του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
16. Κώστογλους Ελευθέριος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
17. Μανιάς Στέφανος του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
18. Μαραγκός Σεβαστιανός του Αριστείδη (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
19. Μουζουράκης Θεόφιλος του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
20. Μυλωνάς Νικόλαος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
21. Οικονόμου Εμμανουήλ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
22. Πασπαράς Βασίλειος του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
23. Πασπαράς Μιχαήλ του Σεβαστού (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
24. Πατούρης Αριστοτέλης του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
25. Πη Βασιλεία (Βάσω) του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
26. Πης Νικόλαος του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
27. Σιφάκης Ηλίας του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
28. Σταθοπούλου Ευτυχία του Στυλιανού (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
29. Σταματάκης Αθανάσιος (Θάνος) του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
30. Τρουμούλη Σταματία του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
31. Φλεριανός Ιάκωβος (Μάκης) του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
32. Φωτόπουλος Αντώνιος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
33. Χατζημιχαήλ Ηλίας του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
34. Χατζηχριστοφή Ειρήνη του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
35. Carne Alison Jane του Stanley (Εκλογική Περιφέρεια Κω)
36. Oxton Joanne Lesley του Leslie (Εκλογική Περιφέρεια Κω)ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Αγρέλλη Αντωνία του Μιχαήλ
2. Μέρης Αντώνιος του Μιχαήλ
3. Σαράγιας Ηλίας του Χαραλάμπους
4. Σκουφεζή Μαρία του Αναστασίου
5. Φεσσάρας Νικόλαος του Σωκράτη
6. Φώτης Νικόλαος του ΧαραλάμπουςΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Βρόντου – Λαμπρόγλου Άννα του Μικέ
2. Ζερβάνος Ηλίας του Ιπποκράτη
3. Καραμολέγκος Νικόλαος του Ελευθερίου
4. Μαλιλής Σταμάτιος του Μιχαήλ
5. Τσαγκάρη Μαρία του Ιωάννη
6. Χαρτοφίλης Ιωάννης του ΜιχαήλΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Καλλούδη Μαρία του Αποστόλου
2. Καραναστάσης Ιωάννης του Γεωργίου
3. Κατσίλλης Ιωάννης του Διαμαντή
4. Πόγιας Νικόλαος του Αντωνίου
5. Σημαντηράκης Ιωάννης του Αναστασίου
6. Φαράντου Παναγιώτα του ΧρήστουΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΥ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Αλεξανδρής Δημήτριος του Αλέξανδρου
2. Βαβίθη Ευφροσύνη – Γεωργία του Αντωνίου
3. Βραχνού Κοντέσσα του Αντωνίου
4. Ζησόπουλος Στέφανος του Σωτηρίου
5. Καματερός Ιωάννης του Ιακώβου
6. Ράπανος Μιχαήλ του ΘεοδώρουΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Βαβλάς Άγγελος του Ιωάννη
2. Βαξεβάνη Μαρία του Άγγελου
3. Βασιλείου Αθανάσιος του Γεωργίου
4. Κασίου Φωτεινή του Λαμπρινού
5. Κλήμεντος Ανδρέας του Σωτηρίου – Αθανάσιου
6. Μαρκάκης Ιωάννης του Νικολάου
7. Μουσελίμης Δημήτριος του Γεωργίου
8. Πετρής Πέτρος του Εμμανουήλ
9. Τσολάκη Ελένη – Ξανθίππη του Γεωργίου
10. Φωτοπούλου - Τσέλιου Χρυσή του Ιωάννη
11. Χαδούλης Βασίλειος του Γεωργίου
12. Χατζηνικολάου Σμαραγδή του ΝικολάουΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΙΟΥ
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας)1. Γαλάνης Δημήτριος του Στυλιανού
2. Κυπραίος Ιωάννης του Νικολάου
3. Ξενίκας Παύλος του Γεωργίου
4. Σοφού Βασιλεία (Βάσω) του Βασιλείου
5. Τσαμπουνιάρη Αποστολία του Γεωργίου
6. Τσαμπουνιάρης Χριστόδουλος του Απόστολου

eshopkos-small
pizzacon-small
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Προσθήκη σχολίου

H Kostoday.com δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο, καθώς θεωρούμε ότι ο κάθε αναγνώστης έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του, χωρίς να σημαίνει ότι αυτές εκφράζουν την ηλεκτρονική μας εφημερίδα. Σχόλια υβριστικά ή συκοφαντικά θα διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση. Παρακαλούμε πολύ προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια. Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός