Menu
Η Kostoday & οι Επιχειρήσεις Σας Εύχονται Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος
BP ΤΟΥΛΑΝΤΑ Ο.Ε.
BP ΤΟΥΛΑΝΤΑ Ο.Ε.
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
Χασάν - Παραδοσιακό Εστιατόριο
ARGO - ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ARGO - ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
Οπτικά Vision
Οπτικά Vision
Eko - Μαρίνος
Eko - Μαρίνος
Μπαλαλής
Μπαλαλής
Travel Way by Panos
Travel Way by Panos
Nikos Gold
Nikos Gold
Expo-World
Expo-World
Ο Λάμπρος
Ο Λάμπρος
Κασίου Μιχάλης
Κασίου Μιχάλης
Radio Πρώτο
Radio Πρώτο
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΡΟΠΗ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Κυριακού Group - Κυριακού Απόστολος
Κυριακού Group - Κυριακού Απόστολος
Σεγραίδος Δομική
Σεγραίδος Δομική
Μιαούλης Αντώνης | Φανοποιείο - Βαφές
Μιαούλης Αντώνης | Φανοποιείο - Βαφές
Γρηγοριάδης Ηλίας
Γρηγοριάδης Ηλίας
Art & Commercial Studio
Art & Commercial Studio
Κρεοπωλείο Ζαχάρης
Κρεοπωλείο Ζαχάρης
Αλάσκα
Αλάσκα
Η Λίμνη Αρτοποιείο
Η Λίμνη Αρτοποιείο
Γρηγοριάδης Νικόλαος
Γρηγοριάδης Νικόλαος
TAXI ΚΩΣ
TAXI ΚΩΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΜΠΑΣ - ΑΡΓΩ ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Νανού Donuts
Νανού Donuts
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ
ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ - HONDA
ΦΟΥΡΘΙΩΤΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ - HONDA
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΥΚΑΣ
ΚΑΥΚΑΣ
ΦΥΛΛΟ...ΣΟΦΙΕΣ
ΦΥΛΛΟ...ΣΟΦΙΕΣ
ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
AUTO ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
AUTO ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
SPECIAL ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
PERGAMINOS SERVICE
PERGAMINOS SERVICE
Videorama
Videorama
Kosinfo
Kosinfo
Kosnet
Kosnet
EshopKos
EshopKos

Oλα τα ονόματα των επιτυχόντων σ’ όλα τα σχολεία της Κω

Oλα τα ονόματα των επιτυχόντων σ’ όλα τα σχολεία της Κω
jumbo-banner

Τέλος στην αγωνία χιλιάδων μαθητών μπήκε σήμερα, καθώς ανακοινώθηκαν επίσημα οι βάσεις 2016 για όλα τα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας.

Υπολογίζεται ότι τουλάχιστον ένας στους τρεις αριστούχους δεν θα καταφέρει να εισαχθεί σε Ιατρική, Νομική ή Πολυτεχνική Σχολή της πρώτης επιλογής τους, καθώς δεν θα «χωρέσουν».

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΑ τα ονόματα των επιτυχόντων σ’ όλα τα σχολεία της Κω

Τα περιφερειακά τμήματα στην πλειοψηφία τους συνεχίζουν την πτωτική τους πορεία, κυρίως λόγω της οικονομικής κρίσης, που έχει αναδειχτεί τα τελευταία χρόνια ως ο βασικότερος ανασταλτικός παράγοντας στην επιβίωσή τους. Σημαντικό προβάδισμα μορίων κρατούν Στρατιωτικές και αστυνομικές σχολές.

Την ίδια στιγμή, ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζει ο χάρτης των ΤΕΙ, τα οποία συνεχίζουν να παρουσιάζουν εικόνα «ή του ύψους ή του βάθους». Ορισμένα τμήματα «χτυπούν» μέχρι και 16.400 μόρια, όταν άλλα βαλτώνουν στα 4.000 μόρια.

Σημειώνεται ότι οι βάσεις εισαγωγής για τις Πανελλήνιες αναρτώνται στην ειδική ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας, όπου οι υποψήφιοι θα μπορούν να δουν σε ποιο τμήμα κατάφεραν να εισαχθούν από τις 11.00 και μετά.

Μπαίνοντας στην ιστοσελίδα, ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να συμπληρώσει τον 8ψήφιο κωδικό εξετάσεων (αναγράφεται στο καρτελάκι ταυτότητας υποψηφίου) και τα 4 αρχικά των ονομαστικών του στοιχείων με τη σειρά: Επώνυμο, Όνομα, Πατρώνυμο, Μητρώνυμο και κατόπιν να πατήσει ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ για να δει τις βάσεις.

ΛΥΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ
16028642 ΑΛΛΑ ΓΙΟΥΛΙΑΝ ΦΩΤΗ ΜΙΡΕΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

16028634 ΓΑΛΑΘΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΜΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
16028646 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΛΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16028620 ΚΑΛΟΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16028622 ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16028652 ΜΑΛΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16028624 ΜΠΑΛΑΣΑ ΜΑΡΘΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16028654 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16028625 ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16028629 ΤΟΥΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΑΡΧΙΛΕΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16028640 ΤΣΑΝΙ ΕΛΝΤΑ ΥΛΛΙ ΝΑΣΙΦΕΡΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16028630 ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16028632 ΦΛΑΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16028641 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16028633 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΑΝΙΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16028660 ΧΑΤΖΗΣΤΑΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

16028721 ΤΣΙΤΣΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16028722 ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

04064917 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

16029604 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030679 ΒΕΛΚΟΒ ΒΕΛΚΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΛΟΒ ΚΙΡΙΛΟΒ ΝΕΛΙ ΝΕΛΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16029579 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029606 ΒΡΕΤΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029607 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029608 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029609 ΔΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
15030689 ΖΕΡΚΑ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ ΑΡΤΟΥΡ ΛΙΛΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029583 ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΒΗΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029644 ΚΑΝΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΥΛΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029610 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΜΙ ΜΙΡΑΝΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029611 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029645 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029586 ΚΙΑΠΟΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΤΑΪΑΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029612 ΚΛΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΚΟΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16029587 ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029613 ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16029588 ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16029614 ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029590 ΚΟΥΦΟΥ ΤΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029647 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
16029591 ΚΡΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029616 ΚΥΡΟΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
16029592 ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗ ΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16029648 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16029649 ΜΑΡΑΓΚΑΣ ΑΛΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16029617 ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029618 ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029619 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16029593 ΜΗΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029621 ΜΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
16029650 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΡΙΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
16029651 ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ
16029623 ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029595 ΠΑΝΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029624 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16029626 ΠΑΠΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029653 ΠΑΡΒΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
16029654 ΠΑΣΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16029655 ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
16029627 ΠΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029628 ΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
15030722 ΠΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
16029657 ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
16029599 ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029629 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029630 ΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
16029631 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
16029601 ΣΧΟΥΛΛΗ ΔΟΜΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16029659 ΣΧΟΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
09053332 ΤΕΠΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029660 ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
16029633 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΓΝΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑ ΜΑΡΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029635 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
16029603 ΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029636 ΦΕΡΡΟΥ ΓΚΡΑΒΕΝ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΝΤΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16029637 ΧΑΝΔΑΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
16029663 ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
16029638 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029664 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΑΥΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
16029639 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΡΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΡΙΝΤ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16029640 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
16029641 ΨΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΣΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ

16029770 ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16029758 ΑΓΡΕΛΛΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16029722 ΑΛΕΞΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029772 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029759 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16029773 ΒΑΒΙΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16029774 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029729 ΓΙΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029731 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029734 ΖΔΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16029736 ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΑΡΓΥΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029737 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029738 ΚΛΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
15030816 ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΚΩΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029739 ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029742 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16029743 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16029744 ΜΑΛΑΚΤΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029745 ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΧΡΥΣΟΚΩΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
16029765 ΜΠΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16029783 ΝΙΚΟΛΕΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΛΕΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16029747 ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ ΓΛΙΓΚΟΡ ΓΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029748 ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16029749 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16029766 ΣΔΡΕΓΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029790 ΣΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
16029751 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΛΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
08060360 ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
16029767 ΣΤΟΥΠΠΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
16029754 ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

16029989 ΑΝΝΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16030019 ΑΥΓΟΥΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16030037 ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΙΣΑΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16029991 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16030020 ΒΟΥΛΙΑΚΗ ΚΟΝΤΕΣΣΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
16030021 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16030038 ΓΑΛΑΘΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΩΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
16030039 ΓΙΑΡΕΜ ΜΕΧΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΔΙΚΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
16030022 ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
16030041 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΤΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
16030023 ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16030042 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16030024 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
16030044 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
16030025 ΛΑΟΥΜΖΗ ΚΟΝΤΕΣΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16030026 ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16030002 ΜΑΤΑΪ ΧΥΓΚΕΡΤΑ ΖΙΓΙΑ ΝΤΡΙΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16030027 ΜΑΧΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
16030047 ΜΗΝΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16030029 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16030004 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
16030030 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16030049 ΠΑΠΑ ΝΙΚΟΛΙΝ ΑΝΤΡΕΑ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
16030033 ΣΑΒΒΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16030007 ΣΑΚΚΗΟΓΛΟΥ ΓΚΙΖΕΜ ΙΣΜΑΗΛ ΑΦΕΤ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
16030014 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16030016 ΤΣΟΥΚΝΙΑ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16030053 ΦΟΥΝΤΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΩ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
16030054 ΦΟΥΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
16030055 ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
16030056 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΧΑΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16030017 ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΔΙΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
16030057 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
16030035 ΧΑΤΖΗΜΟΥΕΖΙΝ ΝΕΖΛΑ ΜΑΧΗΡ ΣΙΔΙΚΑ ΓΙΑΤΙΚΑΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16030059 ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
16030036 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΚΥΡΑΝΙΑ ΚΑΑΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΑΝΑ ΜΠΙΡΓΚΙΤΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

15031049 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΑΝΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
15031062 ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
15031095 ΛΑΖΑΪ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΠΑΣΚΙΜ ΑΝΙΛΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
15031098 ΜΥΡΤΟΛΛΑΡΗ ΛΟΥΙΖΑ ΛΕΩΝΙΔΑ ΣΟΥΖΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

15030677 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
15030632 ΖΕΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΙΤΝΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ (10%)-ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015

15030631 ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

15030635 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
15030641 ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
15030733 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ 10% (ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)

15029688 ΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 10% (ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)

15030813 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030822 ΝΤΙΝΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 10% (ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2014)

14030327ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΟΚΩΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

1ο ΕΠΑΛ ΚΩ

16106306 ΚΟΤΖΑ ΑΛΓΚΕΡΤ ΣΚΕΝΤΕΡ ΣΕΡΙΦΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16106338 ΚΥΡΙΛΩΒ ΤΖΒΕΤΟΖΑΡ ΠΕΤΡΟΒ ΝΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16106351 ΜΑΡΝΟΪ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΖΟΒΑΛΙΝ ΜΑΡΤΙΝΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15107596 ΜΟΝΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16106307 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16106308 ΤΑΡΑΣΟΒ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16106355 ΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
16106320 ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16106356 ΧΡΥΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16106322 ΧΥΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ 10% (ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)

15031118 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15031103 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ 10% (ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2014)

14030721 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
eshopkos-small
pizzacon-small
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Προσθήκη σχολίου

H Kostoday.com δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο, καθώς θεωρούμε ότι ο κάθε αναγνώστης έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του, χωρίς να σημαίνει ότι αυτές εκφράζουν την ηλεκτρονική μας εφημερίδα. Σχόλια υβριστικά ή συκοφαντικά θα διαγράφονται αυτόματα χωρίς προειδοποίηση. Παρακαλούμε πολύ προσπαθήστε οι συζητήσεις να γίνονται σε ευπρεπή πλαίσια. Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

επιστροφή στην κορυφή

Επαγγελματικός Οδηγός