Οι «Μαχητές της Κω» κατέκτησαν 9 πρώτες θέσεις στο OPEN CHAMPIONSHIP 2017 (φωτό)

Μάρτιος 21, 2017

ΣΤΟ OPEN CHAMPIONSHIP 2017
Οι «Μαχητές της Κω»
Κατέκτησαν 9 πρώτες θέσεις

Για άλλη μια φορά ο Σύλλογος «Μαχητές της Κω» συμμετείχε στο Open Championship και οι αθλητές του κατάφεραν να πρωταγωνιστήσουν στις κατηγορίες τους, αφού κατέφεραν να κατακτήσουν 9 πρώτες θέσεις σε αυτό το πρωτάθλημα, δείχνοντας έμπρακτα σε ποσό καλή κατάσταση βρίσκονται.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι αυτό το πρωτάθλημα ήταν ένα τεστ για την αγωνιστική ομάδα του Συλλόγου, για το πρωτάθλημα, που θα συμμετέχει σε 3 εβδομάδες στην Ολλανδία.

8) Άγγελος Γιάκωφ 3η Kick και 3η Light
9) Γρηγόρης Μπάτσουλας, ο μικρός της αποστολής (που προπονείται στην Κύπρο). Έπαιξε 7 αγώνες και νίκησε και τους 7 αγώνες, δείχνοντας ότι το μέλλον στο άθλημα θα είναι λαμπρό.

Το διοικητικό Συμβούλιο και ο πρόεδρος του Συλλόγου συγχαίρει τους αθλητές του Συλλόγου για την μεγάλες διακρίσεις τους και το ήθος, που επέδειξαν μέσα και έξω από τους αγωνιστικούς χώρους και τους εύχεται ακόμα πιο μεγάλες διακρίσεις στον δύσκολο δρόμο του πρωταθλητισμού.