Menu
Η Kostoday & οι Επιχειρήσεις Σας Εύχονται Καλά Χριστούγεννα & Ευτυχισμένο το νέο έτος

To πρόγραμμα του τουρνουά ακαδημιών του Α.Ο Δικαίου

To πρόγραμμα του τουρνουά ακαδημιών του Α.Ο Δικαίου
jumbo-banner
Ο Α.Ο Δικαίου σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΒΣ διοργανώνει τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο Πυλίου για τα παιδιά που έχουν γεννηθεί το 2003-2004 με την συμμετοχή των ομάδων:

Α.Ο Δικαίου, Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω, Δόξα Καρδάμαινας, ΠΑΟΚ Κω, Αντίμαχος.
Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα του τουρνουά:
Α’ Όμιλος
Α.Ο Αθλοπαιδιών 1
Δόξα Καρδάμαινας
Α.Ο Αθλοπαιδιών 2
ΠΑΟΚ Κω 1
Β’ Όμιλος
Α.Ο Δικαίου
Α.Ο Αθλοπαιδιών 3
ΠΑΟΚ Κω 2
Αντίμαχος
Το πρόγραμμα
Α’ Όμιλος
11:00 Δόξα Καρδάμαινας – ΠΑΟΚ Κω 1
11:30 Όμιλος 1 – Όμιλος 2
12:00 Όμιλος 1- Δόξα Καρδάμαινας
12:30 Όμιλος 2 – ΠΑΟΚ Κω 1
13:00 Όμιλος 2 – Δόξα Καρδάμαινας
13:30 Όμιλος 1 – ΠΑΟΚ Κω 1
Β’ Όμιλος
11:00 Α.Ο Δικαίου - Αντίμαχος
11:30 Όμιλος 3 – ΠΑΟΚ Κω 2
12:00 Όμιλος 3 – Α.Ο Δικαίου
12:30 ΠΑΟΚ Κω 2 – Αντίμαχος
13:00 ΠΑΟΚ Κω 2 – Α.Ο Δικαίου
13:30 Όμιλος 3 – Αντίμαχος
Οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε τουρνουά θα περάσουν στην επόμενη φάση και την Κυριακή 21/9 θα αγωνιστούν ο πρώτος με τον δεύτερο κάθε ομίλου.
Το πρόγραμμα της Κυριακής 21/9
11:00 1ος Α’ Όμίλου – 2ος Β’ Ομίλου
11:30 1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου
12:00 Μικρός τελικός
12:30 Τελικός
afisa

Ο Α.Ο Δικαίου σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΒΣ διοργανώνει τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο Πυλίου για τα παιδιά που έχουν γεννηθεί το 2003-2004 με την συμμετοχή των ομάδων: Α.Ο Δικαίου, Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω, Δόξα Καρδάμαινας, ΠΑΟΚ Κω, Αντίμαχος.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα του τουρνουά:

Α’ Όμιλος

Α.Ο Αθλοπαιδιών 1

Δόξα Καρδάμαινας

Α.Ο Αθλοπαιδιών 2

ΠΑΟΚ Κω 1

Β’ Όμιλος

Α.Ο Δικαίου

Α.Ο Αθλοπαιδιών 3

ΠΑΟΚ Κω 2

Αντίμαχος

Το πρόγραμμα

Α’ Όμιλος

11:00 Δόξα Καρδάμαινας – ΠΑΟΚ Κω 1

11:30 Όμιλος 1 – Όμιλος 2

12:00 Όμιλος 1- Δόξα Καρδάμαινας

12:30 Όμιλος 2 – ΠΑΟΚ Κω 1

13:00 Όμιλος 2 – Δόξα Καρδάμαινας

13:30 Όμιλος 1 – ΠΑΟΚ Κω 1

Β’ Όμιλος

11:00 Α.Ο Δικαίου - Αντίμαχος

11:30 Όμιλος 3 – ΠΑΟΚ Κω 2

12:00 Όμιλος 3 – Α.Ο Δικαίου

12:30 ΠΑΟΚ Κω 2 – Αντίμαχος

13:00 ΠΑΟΚ Κω 2 – Α.Ο Δικαίου

13:30 Όμιλος 3 – Αντίμαχος

Οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε τουρνουά θα περάσουν στην επόμενη φάση και την Κυριακή 21/9 θα αγωνιστούν ο πρώτος με τον δεύτερο κάθε ομίλου.

Το πρόγραμμα της Κυριακής 21/9

11:00 1ος Α’ Όμίλου – 2ος Β’ Ομίλου

11:30 1ος Β’ Ομίλου – 2ος Α’ Ομίλου

12:00 Μικρός τελικός

12:30 Τελικός

kos patisserie
επιστροφή στην κορυφή