Menu

Αναλυτικά το πρόγραμμα του TOP 16 της Ευρωλίγκα!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του TOP 16 της Ευρωλίγκα!
jumbo-banner
Εκτός από το σίριαλ με το ΑΣΕΑΔ και την αιώνια κόντρα του Κυπέλλου Ελλάδος στο μπάσκετ, χθες το βράδυ ολοκληρώθηκε και η πρώτη φάση της φετινής Ευρωλίγκα.
 
Τα γκρουπ και οι αγωνιστικές είναι πλέον γνωστές για το TOP 16.
 
Δείτε αναλυτικά:
Ε' όμιλος
Μακάμπι
Μπαρτσελόνα
Ζαλγκίρις
Ρεάλ Μαδρίτης
Γαλατάσαραϊ
Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός
Ερυθρός Αστέρας
 
1η (30/12-02/01) - 8η (26-27/02) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας - Ρεάλ Μαδρίτης
Γαλατάσαραϊ - Ζαλγκίρις Κάουνας
Άλμπα Βερολίνου - Μπαρτσελόνα
Παναθηναϊκός - Μακάμπι
 
2η (08-09/02) - 9η (05-06/03) αγωνιστική
Μακάμπι - Ερυθρός Αστέρας
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός
Ζαλγκίρις Κάουνας - Άλμπα Βερολίνου
Ρεάλ Μαδρίτης - Γαλατάσαραϊ
 
3η (15-16/01) - 10η (12-13/03) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας - Γαλατάσαραϊ
Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας
Μακάμπι - Μπαρτσελόνα
 
4η (22-23/01) - 11η (19-20/03) αγωνιστική
Μπαρτσελόνα - Ερυθρός Αστέρας
Ζαλγκίρις Κάουνας - Μακάμπι
Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός
Γαλατάσαραϊ - Άλμπα Βερολίνου
5η (29-30/01) - 12η (26-27/03) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας - Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός - Γαλατάσαραϊ
Μακάμπι - Ρεάλ Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα - Ζαλγκίρις Κάουνας
 
6η (05-06/02) - 13η (02-03/04) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις Κάουνας
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
Γαλατάσαραϊ - Μακάμπι
Άλμπα Βερολίνου - Παναθηναϊκός
 
7η (12-13/02) - 14η (09-10/04) αγωνιστική
Μακάμπι - Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας
Μπαρτσελόνα - Γαλατάσαραϊ
Ζαλγκίρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης
 
ΣΤ' όμιλος
Αναντολού Εφές
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Νίζνι Νόβγκοροντ
Ολυμπιακός
Αρμάνι Μιλάνο
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
Λαμποράλ Κούτσα
Μάλαγα
 
1η (30/12-02/01) - 8η (26-27/02) αγωνιστική
Αρμάνι Μιλάνο - Νίζνι
Μάλαγα - Ολυμπιακός
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Λαμποράλ Κούτσα Αναντολού Εφές
 
2η (08-09/02) - 9η (05-06/03) αγωνιστική
Αναντολού Εφές - Μάλαγα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λαμποράλ Κούτσα
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
 
3η (15-16/01) - 10η (12-13/03) αγωνιστική
Μάλαγα - Αρμάνι Μιλάνο
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - Ολυμπιακός
Λαμποράλ Κούτσα - Νίζνι
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
 
4η (22-23/01) - 11η (19-20/03) αγωνιστική
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάλαγα
Νίζνι - Αναντολού Εφές
Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα
Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
 
5η (29-30/01) - 12η (26-27/03) αγωνιστική
Μάλαγα - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
Λαμποράλ Κούτσα - Αρμάνι Μιλάνο
Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νίζνι
 
6η (05-06/02) - 13η (02-03/04) αγωνιστική
Μάλαγα - Νίζνι
Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - Λαμποράλ Κούτσα
 
7η (12-13/02) - 14η (09-10/04) αγωνιστική
Λαμποράλ Κούτσα - Μάλαγα
Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι - Ολυμπιακός
kos patisserie
επιστροφή στην κορυφή